Färglitografi Oscar Reutersvärd

565376

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002), Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd och épreuve d´artiste, färglitografi ca 44x35 cm

Ej examinerad ur ram, mindre fläckar i pappret

Rum 6

Budhistorik (26 bud)
4218885
2 600
4218415
2 400
4217641
4218371
4217641
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.