Byrå art deco

565371

BYRÅ, 1900-talets första hälft, art deco, alm samt bonad björk, med intarsia, höjd 66, 110x49 cm

Bruksslitage, senare knoppar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå art deco

Budhistorik (1 bud)

4212992
2018-08-25 08:34:44

2018-08-26 kl 16:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.