De tre åldrarna kopia efter Giorgione

565345

DE TRE ÅLDRARNA / Three Ages of Man, kopia efter Giorgione (enligt påskrift på baksidan Lorenzo Lotto), olja på duk, 64x79 cm

Retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
4218754
4217286
2 600
4204884
4204064
4203162

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.