Slev silver

565339

ARVID WERNSTRÖM (verksam Eksjö 1778-1811), slev, silver, stämplad Eksjö 1809, svärtat träskaft, benknopp, längd 38 cm

Lagningar

Silver

Monter 29

Slev silver

Budhistorik (14 bud)
4214473
4214838
4214473
950
4214596
900
4214473
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.