Vägglampett senempire

565337

VÄGGLAMPETT, senempire, förgylld, för två ljus, dekor med lyra, höjd 40 cm

Slitage, färgbortfall, bristningar

Belysning, Vägglampor

Vägglampett senempire

Budhistorik (9 bud)
4215450
4215123
750
4214038
700
4212035
650
4208420
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.