Oidentifierad konstnär porträtt

565334

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kvinnoporträtt, ovalt, olja uppklistrad på pannå, 38x27 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
4215406
4214283
4203763
950
4203757
650
4202995
600

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.