Denise Grünstein Kvinna i grönska

565317

DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 607/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 103x250 cm

HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006
I originalemballage

Konst, Grafik, Fotografi

Visas på begäran

Budhistorik (28 bud)
4214403
9 400
4214437
9 200
4214403
9 000
4214435
8 800
4214403
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.