Skrivbord jugendstil

565314

SKRIVBORD, 1900-tal, jugendstil, betsat, med hurts, höjd 77, 134x74 cm

Renoverat, bruksslitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Skrivbord jugendstil

Budhistorik (10 bud)
4214409
750
4207488
700
4214408
650
4207488
600
4214406
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.