Serveringsskåp mahogny

565313

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets första hälft, mahogny, med intarsia, höjd 133, 124x45 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Serveringsskåp mahogny

Budhistorik (19 bud)
4214405
1 400
4214428
1 300
4214405
4214422
4214405

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.