Ask med lock silver

565295

ASK med lock, silver, 1900-talets början, graverad dekor i rokokostil, invändigt förgylld, svenska importstämplar, höjd ca 7,5, 20x16 cm, vikt 648 g

Silver

Ask med lock silver

Budhistorik (9 bud)
4214369
3 800
4211767
3 600
4211767
4210727
2 800
4210727
2 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.