Marianne Westman vas

565287

MARIANNE WESTMAN (1928-2017), vas, Rörstrand, glaserad stengods, signerad MW Ateljé Sweden, etikettmärkt, höjd ca 16 cm

Kanten med micronagg troligtvis från tillverkningen

Keramik/Porslin

Monter 1

Marianne Westman vas

Budhistorik (4 bud)

4207562
450
4202877
4200400
4200032

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.