Oljemålning Cimon och Pero

565280

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Cimon och Pero, olja på duk, ca 100x80 cm

Slitage, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Oljemålning Cimon och Pero

Budhistorik (18 bud)
4217580
3 800
4218864
3 600
4217580
3 400
4218859
3 200
4217580

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.