Bordslampa 60-tal

565269

BORDSLAMPA, 1960-tal, trattformad metallskärm, ledad fot i mässing/svartlackerad metall, höjd ca: 90 cm

Bruksslitage, utbytt el

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordslampa 60-tal

Budhistorik (15 bud)
4214300
3 600
4213858
3 400
4213858
3 200
4214279
4213858
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.