Bordslampa 60-tal

565267

BORDSLAMPA, 1960-tal, trattformad metallskärm, ledad fot i mässing/svartlackerad metall, höjd ca: 90 cm

Bruksslitage, utbytt el

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordslampa 60-tal
Budhistorik (18 bud)
4214287
4214282
2 800
4213831
2 600
4213830
2 400
4213829

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.