Trädgårdsgrupp

565249

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 dlr., trä, 1900-talets första hälft, bemålad i vitt, bestående av: soffa, två fåtöljer samt bord, soffans längd ca 150 cm, bordets mått ca 68, 100x79, sitthöjd ca 45 cm

Slitage fläckar

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 19

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (17 bud)
4214261
4208713
4208713
1 700
4213752
1 600
4208713

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.