Tubkikare 1800-tal

565234

TUBKIKARE, mässing, 1800-talets slut, omfattning i skinn, längd ca 16-43 cm

Diverse, Nautica/Technica

Tubkikare 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4214238
4207598
4212516
4207598
4209714

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.