Johannes Herman Brandt oljemålning

565232

JOHANNES HERMAN BRANDT (1850-1926): Stormande hav, signerad och daterad J H Brandt 1901, olja på duk, ca 71X110 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (20 bud)
4214221
4 400
4214213
4 200
4214217
4214213
3 800
4214209
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.