Takarmatur industrimodell

565228

TAKARMATUR, plåt, 1900-talets mitt, industrimodell, svartlackerad, total höjd ca 44 cm

Fläckar, smärre stötskador

Belysning, Taklampor

Takarmatur industrimodell

Budhistorik (5 bud)
4214202
450
4213732
4200350
4213731
4200350

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.