Takarmatur industrimodell

565227

TAKARMATUR, plåt, 1900-talets mitt, industrimodell, svartlackerad, total höjd ca 44 cm

Fläckar, smärre stötskador

Belysning, Taklampor

Takarmatur industrimodell

Budhistorik (15 bud)
4214150
4214043
4214147
4214043
850
4213978

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.