Yo Johansson oljemålning

565210

YO JOHAN CHARLES JOHANSSON (1897-1963): skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad, ca 65x100 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Yo Johansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4216613
2018-08-26 23:18:18

2018-08-27 kl 21:14
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.