Skrivskåp 1700-tal

565193

SKRIVSKÅP, 1700-tal, ek, intarsia med kompassroser, överdel inredd med hyllplan, underdel med tre lådor och snedställd skrivklaff, invändigt med lådinredning, tvådelat, höjd ca 225, 117x54 cm, nycklar finns

Smärre skador och lagningar

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta på utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skrivskåp 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
4212136
3 800
4207501
3 600
4207501
3 200
4204079
900
4203010
850

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.