Roland Svensson litografi

565189

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, provtryck, färglitografi, bildmått ca 21x40 cm

Fack 4

Roland Svensson litografi

Budhistorik (10 bud)
4214146
700
4213111
650
4214145
650
4213111
600
4214144
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.