Torsten Bergmark oljemålning

565188

TORSTEN BERGMARK (1920-96): motiv med träd, olja på duk, monogramsignerad TB, daterad 91, ca 74x90 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Torsten Bergmark oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4218682
1 900
4218566
1 800
4218679
1 800
4218566
1 700
4218321
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.