Roland Svensson litografi

565185

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, provtryck, färglitografi, bildmått ca 22x36 cm

Fack 2

Roland Svensson litografi

Budhistorik (18 bud)
4213130
4213054
4213128
4213054
4205898
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.