Roland Svensson litografi

565184

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, provtryck, färglitografi, bildmått ca 21x40 cm

Fack 50

Roland Svensson litografi

Budhistorik (13 bud)
4214138
950
4214135
900
4214129
850
4214127
4214125
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.