Roland Svensson färglitografi

565176

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsö med fiskare, signerad roland S, numrerad 182/350, motivmått ca 26x43 cm.

Fack 46

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

4214089
450
4213056
4212443
4203506

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.