Roland Svensson litografi

565169

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon", signerad roland S, 44/75, färglitografi, motivmått ca 47x41 cm

Fack 22

Roland Svensson litografi
Budhistorik (26 bud)
4214122
5 600
4214114
5 400
4214103
5 200
4214109
5 200
4214103
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.