Tårtgafflar och mockaskedar silver

565156

TÅRTGAFFLAR, 12 st, MOCKASKEDAR, 12 st, silver, Mema, 1980-tal, totalvikt ca 490 g

Bruksskick, en avvikande mockasked medföljer

Silver, Silverbestick

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (7 bud)
4202876
4212429
4202876
4212427
1 900
4202876
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.