Jöns Thulin oljemålning

565155

JÖNS THULIN (1867-1963): Stilleben, signerad och daterad J. Thulin 1919, olja på duk, ca 29x134 cm

Dukskador/hål

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Jöns Thulin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4213880
550
4213835
500
4213363
450
4211506
4200673

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.