Nadezda Streltsova oljemålning

565151

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Motiv från Stockholm, vy från Strandvägen, signerad Streltsova, olja på duk, ca 65x75 cm

Oramad

Rum 1

Budhistorik (26 bud)
4214019
8 400
4214009
8 200
4213809
8 000
4214008
8 000
4213809
7 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.