Burkar med lock silver 4 stycken

565140

BURKAR MED LOCK, 4 st., silver, 2 st med otydliga stämplar, höjd ca 4-13 cm, vikt ca 728 g

Bucklor

Silver, Övriga silverföremål

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
4218796
2 800
4216661
2 600
4218737
2 400
4216661
4204701

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.