Ett par taburetter i gustaviansk stil

565136

TABURETTER, ett par, gustaviansk stil, 1910-/20-tal, målade i vitt och guld, klädda med ljust tyg, höjd ca 47, längd och bredd 43 cm

Smärre slitage och märken

Möbler, Stolar

Hylla 8

Budhistorik (12 bud)
4218785
850
4218784
4218782
750
4218780
700
4218777
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.