Sängbord 1920/30-tal

565121

SÄNGBORD, 1920/30-tal, tjugotalsklassicism/ art deco, skiva i marmor, betsad björk, lådfront med intarsiadekor, beslag i mässing, dörlucka, höjd ca 72,5, 40x36 cm

Ben med smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Sängbord 1920/30-tal

Budhistorik (18 bud)
4211900
1 300
4211795
4211795
4200994
4211794
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.