Marcel Breuer bord Lacchio

565110

MARCEL BREUER, lampbord/sängbord Lacchio, 1 par, förkromade stålrör laminatklädda skivor, etikettmärkta Gavina, Italien, 1970-tal, höjd 45, 47 x 55 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 7

Marcel Breuer bord Lacchio

Budhistorik (11 bud)
4211511
2 400
4211165
4211165
1 600
4200280
4200280

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.