Engelskt vitrinskåp

565106

VITRINSKÅP, England, 1900-talets sista kvartal, fanerat med idegran, överdel med spröjsade och glasade pardörrar, underdel med fanerade pardörrar, invändigt med lösa hyllplan, höjd ca 190, längd ca 100, djup ca 36 cm

Smärre slitage och märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Engelskt vitrinskåp

Budhistorik (8 bud)
4218748
3 400
4218746
3 200
4218742
4218740
2 400
4218614

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.