Bert Håge Häverö färglitografi

565101

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), ''Ljusterö'', signerad och numrerad EA, färglitografi, bildstorlek ca 32x44 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Budhistorik (17 bud)
4211302
4206616
4211295
4206616
950
4211294
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.