Bert Håge Häverö färglitografi

565094

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), ''Blidösund'', signerad och numrerad EA, färglitografi, bildstorlek ca 34x44 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 7

Budhistorik (14 bud)
4211306
850
4210948
4210869
750
4210947
750
4210869
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.