Petter Thoen färglitografi

565078

PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 10/375, färglitografi, bildmått ca 40,5 x 58 cm

Fack 14

Petter Thoen färglitografi

Budhistorik (7 bud)
4210710
4210533
950
4209952
550
4205412
500
4205411
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.