Erik Höglund glasflaska

565041

ERIK HÖGLUND, Boda, flaska, 1900-talets mitt, blått glas med reliefdekor, signerad H736, höjd ca 23,5 cm

Glas, Konstglas

Rum 7, Hylla 5

Erik Höglund glasflaska

Budhistorik (19 bud)
4213975
1 400
4213968
1 300
4213974
4213968
4213464
950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.