John Robertson Reid oljemålning

565035

JOHN ROBERTSON REID (1851-1926): Fiskare, osignerad, olja på duk, ca 35,5x61 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
4211691
500
4201938
450
4211606
450
4201938
4210118

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.