Kassakista järn 1800-tal

565034

KASSAKISTA, järn, ådringsmålad, lås i locket med fyra kolvar, utvändigt för tre hänglås, höjd ca 45, 70,5x41 cm, underrede i trä (troligen senare)

Slitage, färgbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Kassakista järn 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
4211083
2 400
4210534
4211082
4210534
1 800
4210531
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK: