Einar Jolin akvarell

565029

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv med klippor och häger, signerad och daterad Einar Jolin 1964, akvarell, 38x56 cm

Rum 22

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (7 bud)
4212247
1 700
4212199
1 400
4212198
4210340
500
4209424
450

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.