Ljuskrona 1900-talets mitt

565026

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, stomme i gulmetall, behängd med olikslipade prismor, för 10 ljuspunkter, höjd (ink sladd) ca 60, Ø 53 cm, lösa prismor medföljer

Några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona 1900-talets mitt

Budhistorik (14 bud)
4211802
4211793
950
4211799
950
4211793
900
4211797
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.