Manschettknappar 18 k guld

565019

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, 1900-talets första hälft, klotformade, Stockholm, längd (ink kedjan) ca 3.5 cm, totalvikt ca 6.5 g

Några mindre bucklor, bruksslitage

Guld/Smycken, Övriga smycken

Monter 19

Manschettknappar 18 k guld

Budhistorik (4 bud)

4211089
1 400
4199445
1 300
4199725
1 300
4199445

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.