Bonderup & Thorup taklampor

565016

CLAUS BONDERUP & TORSTEN THORUP, taklampor, 2 st, 1960/70-tal, modell 1021, Focus Lighting, Danmark, vitlackerad metall, etikettmärkta, diameter ca 65 cm

Bruksslitage, ytsmuts, mindre märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 3

Bonderup & Thorup taklampor

Budhistorik (10 bud)
4211357
850
4211742
4211357
750
4211720
700
4211357
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.