GRETA GERELL oljemålning

565015

GRETA GERELL (1898-1982): Modellakt, signerad, sannolikt utförd i Paris på 1920/30-talet, olja på duk, ca 72x53 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Fack 32

GRETA GERELL oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4212544
7 200
4212207
7 000
4212207
6 400
4199136
6 000
4199096
2 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.