Henri Matisse färglitografi

565012

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Composition noir et rouge", signerad i trycket, numrerad 49/200, ca 36,5x47,5 cm

Gulnad

Henri Matisse färglitografi

Budhistorik (5 bud)
4204846
3 200
4204024
4202891
500
4201626
4201573

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.