Ingegerd Mölller oljemålning

565011

INGEGERD MÖLLER (född 1928): Komposition, signerad och daterad I. Möller -50, olja på duk, ca 49x65 cm

Fack 46

Ingegerd Mölller oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4215023
1 800
4215401
1 700
4215023
1 600
4215398
4215023
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.