Marc Chagall färglitografi

565010

MARC CHAGALL (1887-1985): "The Bay", signerad Marc Chagall, numrerad 32/75, färglitografi, ca 39x56 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Selected

Kundcenter

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (16 bud)
4215988
31 000
4215913
30 000
4215960
30 000
4215913
29 000
4215786
28 000

Slutpris SEK:
31 000
2 992 EUR, 3 398 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.