Figuriner Lisa Larson

565009

LISA LARSON, figuriner, 3 st, stengods, "Adam", "Eva" och tiger, signerade, höjd 11-12 cm och längd 26 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Figuriner Lisa Larson

Budhistorik (15 bud)
4222550
1 600
4221551
4222547
1 400
4221551
1 300
4222544

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.